SSL-сертифікат — це засіб захисту особистої інформації користувачів в інтернеті. Якщо на сайті є SSL-сертифікат, в адресному рядку веб-переглядача з’явиться зелений замок і протокол HTTPS. Це означає, що на цьому сайті безпечно вводити пароль або номер банківської картки.

SSL не дає шахраям перехопити чи підмінити особисті дані користувачів: контактну інформацію, номери банківських карток, логіни, паролі, адреси електронної пошти тощо.

Спеціалісти StarSoft з радістю підберуть SSL-сертифікат враховуючи Ваш сайт, компанію та потреби. На прохання клієнта зможемо встановити на сайт, до якого купувався сертифікат.

Вартість
Сертифікати SSL відрізняються за ціною. Чим дорожчий сертифікат, тим він престижніший. На ціну впливає складність перевірки та технічні можливості. Тому при виборі SSL-сертифіката радимо орієнтуватися на специфіку та розмір вашого сайту.

Для фізичних осіб
Невеликим проектам на кшталт особистого сайту, блогу чи тематичного форуму підійде SSL-сертифікат із перевіркою доменного імені.

Для малого та середнього бізнесу
Корпоративному сайту, соціальній мережі, інтернет-магазину, страховій або туристичній агенції підійде SSL-сертифікат з перевіркою організації.

Для великого комерційного підприємства
Державній організації, великому інтернет-магазину, автодилеру, агентству нерухомості, сайту банку чи інвестиційного фонду підійде SSL-сертифікат із розширеною перевіркою документів.

Для кількох доменів
Внутрішній мережі компанії, поштовому серверу, холдингу чи торговельній мережі підійде мультидомен сертифікат.

Для субдоменів
Власнику багатосторінкового корпоративного сайту, соціальної мережі, інтернет-магазину або сайту торгової мережі підійде сертифікат із захистом субдоменів. Їх ще називають Wildcard.

ЦЕНТРИ СЕРТИФІКАЦІЇ SSL

SSL-сертифікат       SSL-сертифікат       SSL-сертифікат       SSL-сертифікат