Адміністрування серверів та IT-інфраструктури від StarSoft — це комплекс послуг з обслуговування операційних систем та загальносистемного програмного забезпечення, спрямований на забезпечення стабільної та безпечної роботи, а також виконання поточних завдань з управління користувачами, операційними системами та загальносистемним програмним забезпеченням.

Вартість: від 500грн/год в залежності від складності та потреби.

Додатково з-за потреби клієнта ми також можемо надавати послуги аутсорсингу в сфері системного адміністрування. Це ідеально підходить компаніям що не мають власного системного адміністратора.

Адміністрування серверів
Встановлення та налаштування серверів на різних операційних системах (Linux, Windows) та для різних потреб, таких як WEB-сервер, VPS, файловий, термінальний та інші.

Мережеве налаштування
Встановлення та налаштування мережевого обладнання (MikroTik, D-Link, TP-Link, Ubiquiti, Cisco та інші). Налаштування міжмережевого екрана (firewall).

Віртуалізація
Розгортання та повне налаштування віртуальних машин таких як Hyper-V, Azure, Esxi.

Доменна мережа
Створення та видалення облікових записів користувачів. Розподіл прав доступу користувачів в операційній системі, генерація та зміна паролів на вимогу клієнта.

Резервне копіювання
Налаштування резервного копіювання файлів, каталогів та баз даних. Відновлення файлів, каталогів та баз даних за запитами клієнтів.

Захист
Оновлення антивірусу та антивірусних баз. Відстеження проблем безпеки у встановленому програмному забезпеченні, своєчасне оновлення програмного забезпечення на нові версії, що вирішують проблеми з безпекою.

Бухгалтерський супровід
Встановлення та налаштування а також супровід бухгалтерського програмного забезпечення таких як MeDoc, ISpro, СОТА, Клієнт-Банк та подібні. Допомога в роботі з ЄЦП

Оргтехніка
Налаштування роботи оргтехніки (принтер, сканер, факс, плотер, 3D-принтер) а також мережевого друку та сканування.

Підтримка
Технічна підтримка за запитами клієнтів по телефону, E-Mail, чат а також через Telegram, Viber, WhatsApp.

А також:

Обслуговування робочих місць з парком комп’ютерів у великій кількості.