Детальна інформація як працює наша політика конфіденційності.

Коли ви заходите на сайт StarSoft або користуєтеся послугами, підтверджуєте, що ознайомилися з політикою конфіденційності.

1. Яку інформацію збираємо
Знеособлену інформацію, яка не ідентифікує конкретного користувача та збирається автоматично, коли відвідувач заходить на сайт. Знеособлена інформація складається з технічної або сумарної інформації про використання сайту (переглядів сторінок та послідовності кліків, теплових карт, сеансів використання сайту) або інформації про пристрій користувача (операційну систему, браузер, дозвіл екрана, налаштування мови та клавіатури, джерела переходу на сайт, дати та часу).

2. Коли та як збираємо інформацію
Коли користувачі заходять на наш сайт, реєструють обліковий запис, замовляють та використовують наші послуги, надсилають нам електронні листи або пишуть у чат.

3. Для чого збираємо інформацію
Щоб надавати послуги; розвивати, налаштовувати та покращувати послуги, ґрунтуючись на досвіді їх використання; забезпечити користувачів підтримкою; надсилати повідомлення про послуги та рекламні повідомлення; запобігати шахрайству; відповідати застосовним законам та правилам.

4. Де зберігаємо інформацію
Персональна інформація відвідувачів сайту та клієнтів зберігається, обробляється та зберігається виконавцем в Україні. Інформація, яку отримують треті особи відповідно до п. 5, зберігається згідно з політиками конфіденційності цих осіб.

5. Зберігання інформації
Ми зберігаємо персональну інформацію, поки активний обліковий запис або ми надаємо послуги. І можемо продовжувати зберігати її після деактивації облікового запису або припинення послуг, якщо це потрібно для виконання юридичних обов’язків, врегулювання спорів щодо користувачів, запобігання шахрайству та зловживанням, виконання угод чи захисту наших законних інтересів.

6. Зміни в політиці
Ми маємо право змінити політику конфіденційності без попереднього повідомлення. Якщо інше не передбачено, остання редакція політики конфіденційності поширюється на всю персональну інформацію.

7. Безпека
Ми захищаємо персональну інформацію через безпечний доступ до сайту й оплату послуг за протоколом HTTPS і відстеження систем щодо можливих уразливих місць і атак. Але ми не гарантуємо цілковиту безпеку персональної інформації.

Більш детальніше як працює наша політика конфіденційності ви можете дізнатись написавши нам листа на [email protected] або месенджери Telegram, Viber, WhatsApp