Сайт Візитка – невеликий, але досить інформативний та повноцінний сайт. Найкращий варіант сайту Преміум якості за мінімальною вартістю для швидкого започаткування бізнесу.
Час розробки веб-сайту від 1 до 5 днів.

Вартість: від 250$

Основне
Розробляється Авторський унікальний дизайн сайту командою професійних дизайнерів StarSoft за вимогами та побажаннями клієнта.
Для сайту Візитки промальовується 3 сторінки: головна, внутрішня та сторінка контактів, але за бажанням клієнта можуть бути підготовлені ще й додаткові сторінки.

Система керування сайтом
Для керування сайтом передбачена зручна Система керування сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві легко оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.
При розробці сайтів ми використовуємо найпопулярнішу та найзручнішу CMS.

Кросбраузерність
Кожен сайт Візитка налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

Базове наповнення сайту
Наповнення всього головного та додаткових меню сайту, матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається із 5-10 сторінок/товарів сайту.

Тестування
Після створення кожен сайт передається для перевірки на валідність верстки, коректність роботи та виконання технічного завдання.

Інтеграція з соціальними мережами та месенджерами.
Повне налаштування інтеграції з соціальними мережами Facebook, Instagram та месенджерами Telegram, Viber, WhatsApp.

Навчання роботі з сайтом
Після завершення створення та тестування сайту клієнт проходить навчання роботі із сайтом. Навчання в середньому займає від 1-2 годин і проходить у дуже дружній та душевній атмосфері.

А також:

Форма зворотного зв’язку дозволяє клієнтам надсилати повідомлення з сайту, наприклад, для замовлення послуги або уточнення наявності товару.

Створення карти сайту для швидкої роботи з пошуковими системами.

Автоматичне резервне копіювання сайту дозволяє налаштувати систему створення щоденних копій сайту.

Захист від атак
Використання захисту від загальновідомих атак, захист бази даних від ін’єкцій, захист від прямих завантажень, захист від спаму, захист від запуску скриптів, захист від віддаленого запуску.