Кібербезпека пов’язана із захистом систем, мереж, пристроїв та даних від таких кібератак, як впровадження коду, витоку даних та програм-вимагачів. Отже кібербезпека — захистить комп’ютерні мережі (як локальні, і громадські) від зовнішніх загроз.

Наша мета – забезпечити захист від кібератак. Сканування вразливостей, тестування на проникнення, брандмауери та схеми багатофакторної автентифікації – все це стосується сфери кібербезпеки від StarSoft.

Від яких видів кібератак захищаємо:

Шкідливих програм які можуть передавати ваші персональні дані, встановлювати інші шкідливі програми на ваш пристрій або просто вивести з ладу вашу операційну систему.

DDoS-атака означає, що ваша мережа або сервер не можуть впоратися з інтенсивністю інтернет-трафіку. Така кількість трафіку перевищує пропускну здатність мережі, і ви не можете використовувати її за прямим призначенням. Цей тип атак найчастіше націлений на веб-сайти підприємств та організацій.

Програм-шантажистів які зашифровують усі ваші файли. Ви й не дізнаєтесь, що завантажуєте програму-шантажиста. Часто вона потрапляє у вашу поштову скриньку у вигляді невинного файлу.

Фішинг – це вид шахрайства, у якому злочинець видає себе за надійного контрагента. Фішингова атака може виглядати як електронний лист, повідомлення у соціальних мережах таких як Facebook, Instagram або навіть телефонний дзвінок.

Методи кібербезпеки:

Шифрування – чудовий спосіб забезпечити вашу безпеку. Програма або служба, що використовують шифрування, прийматимуть ваші повідомлення або файли і перетворюватимуть їх на код, який не дасть прочитати вихідну інформацію.

Аутентифікація – це перевірка справжності яка дозволяє переконатися, що ви той, за кого себе видаєте, тому зловмисники не зможуть увійти у ваші акаунти.

SIEM (Система управління інформаційною безпекою та подіями безпеки) – це засіб захисту, який працює у режимі реального часу. Рішення SIEM доступні у вигляді програмного забезпечення або послуг.

Антивірус та брандмауери допомагають зупинити шкідливі програми, навіть якщо ви натиснули кнопку «Завантажити»; виявляють загрози кібербезпеці та негайно видаляють їх або переміщують у безпечну папку.

VPN приховує вашу IP-адресу, тобто адресу, яка служить вашим унікальним ідентифікатором в мережі і чимось схожа на вашу домашню адресу. Якщо приховати його, шахраї не зможуть знайти ваше місцезнаходження або мережу.

Нагадуємо

Що впровадження заходів кібербезпеки допоможе виявити будь-яку підозрілу активність та запобігти її.