Доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту зустрічається під час або після розробки сайту коли клієнт часто стикається з проблемою недоступності або небажанням попередніх розробників подальшу співпрацю з розвитку або збільшення функціональності створеного сайту. Тому доопрацювання в різному обсязі на певному етапі потрібне кожному сайту. Це дозволяє не тільки покращити функціонал, юзабіліті, технічний аспект, а й модернізувати ваш ресурс відповідно до вимог інтернет-середовища та IT-технологій, що постійно змінюються.

Пропонуємо послуги доопрацювання сайтів на різних системах керування будь-якої складності. Якісне виправлення помилок різного характеру, допущених розробниками сайту а також додавання нових можливостей вашому сайту.

Вартість: від 150$

Вартість послуги залежить від потреб замовника, специфіки існуючих проблем модернізація а також від терміну виконання. Коригування може здійснюватися в різних напрямках і різних складнощах.

Також в нас існує погодинна послуга доопрацювання сайту. Але для цього ми беремо 2 години на вивчення вашого сайту щоб скласти план дій. Вивчення вашого сайту проводиться безкоштовно.

Вирішивши замовити доопрацювання, ваш сайт автоматично стає на обслуговування у StarSoft. Ми вирішимо завдання будь-якої складності: від встановлення дрібних технічних нововведень до переробки ресурсу з нуля.

Доопрацювання існуючого сайту
Здійснюємо доопрацювання на будь-якій системі керування.

Додавання нових функціональних модулів
Пропонуємо розширення функціоналу сайту за рахунок додавання будь-яких нових модулів.

Інтеграція з соціальними мережами та месенджерами.
До послуги доопрацювання також належить повне налаштування інтеграції з соціальними мережами Facebook, Instagram та месенджерами Telegram, Viber, WhatsApp.

Використання правок після аудиту
Дуже часто після аудиту є велика кількість помилок, які можуть виправити тільки програмісти. Пропонуємо послуги запровадження правок після різних аудитів.

Підтримка
Після завершення доопрацювання сайту, ми надаємо безкоштовну підтримку на визначений термін. Якщо замовнику буде щось не зрозуміло по сайту, так ми поконсультуємо та допоможемо в цьому.

Більш детальніше про послугу та вартість ви можете дізнатись надіславши нам онлайн-заявку або написавши листа на [email protected]