1. Розробка сайтів та програм
1.1. Постановка задачі: Спочатку Вам потрібно якомога детальніше описати Ваш проект та надіслати нам на пошту [email protected] або зустрітися та обговорити всі деталі. Відмінно, якщо у Вас є ідеї щодо майбутнього проекту. Ми докладемо максимум зусиль, щоб вони втілилися у реальність. Ви кажете нам, яким бажаєте бачити свій майбутній сайт або програму – ми робимо все можливе, щоб зробити його відповідно до Ваших побажань.

1.2. Терміни: Залежно від складності проекту його виконання може тривати від 1 до 30 календарних днів та довше (залежно від складності та обсягу робіт).

1.3. Оплата: Робота починається після внесення замовником передоплати у розмірі 50% вартості всього проекту.

1.4. Процес роботи: Потім ми розробляємо дизайн, функціонал, структуру сайту, програми або іншу послугу (згідно ТЗ) та затверджуємо їх у замовника.

1.5. Здача проекту: Готовий сайт переноситься на кінцевий домен після сплати робіт. Ми проводимо контрольне тестування та за згодою клієнта проект вважається завершеним. Ми надаємо паролі доступу до адміністративної панелі та інші заздалегідь обумовлені матеріали. Якщо це программа то надаємо раніше оговорений проект на носію.

2. Хостинг, VPS, виділений сервер, домен, SSL
2.1. Оплата послуг здійснюється Замовником у формі передоплати Виконавцю згідно з виставленим рахунком.

2.2. Замовник оплачує отриманий рахунок шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Виконавця.

2.3. Після оплати послуг в повному обсязі, замовнику на вказану при замовленні електронну пошту надсилаються від виконавця доступи для керування та користування послугами.

2.4. Банківські витрати на оплату рахунків Виконавця оплачуються Замовником. При оплаті карткою, валюта якої відрізняється від валюти обраного способу оплати, сума підсумкової транзакції може виявитися вищою від заявленої вартості послуги через додаткову конвертацію на стороні банку-емітента.

2.5. При оплаті замовлення банківською картою обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи, яка пройшла міжнародну сертифікацію. Це означає, що конфіденційні дані Замовника (реквізити картки, її реєстраційні дані та ін.) не передаються Виконавцю. Їхня обробка повністю захищена і ніхто, у тому числі адміністратори та служба підтримки, не можуть отримати платіжні та банківські дані Замовника.