Android та iOS

Вже сьогодні кожен другий користувач заходить в інтернет за допомогою мобільного пристрою Android та iOS, при цьому вони активно роблять онлайн-покупки в інтернет-магазинах, шукають і замовляють потрібні послуги.

Вартість: від 800$

Як свідчить статистика Forbes, зараз понад 58% споживачів здійснюють купівлі за допомогою сматрфона. До того ж у мобільному додатку користувачі проводять значно більше часу, ніж на стандартному або адаптованому під мобільну версію сайті – різниця може становити до 20 разів.

Відкрийте для вашого бізнесу цілий мобільний всесвіт за допомогою StarSoft. Багато організацій та компаній вже мають власні мобільні розробки, які вже сьогодні дають свої позитивні результати.

Android
Операційна система є найпопулярнішою, кількість пристроїв які її підтримують давно перевалило за 1 мільярд.

iOS (Apple)
Операційна система була представлена особисто Стівеном Джобсом і займає лідируючі позиції на ринку мобільних пристроїв.

Проектування додатків
Опрацювання ідеї, створення концепції, продумування монетизації, розробка стратегії просування.

Розробка дизайнів додатків
Надаємо послуги створення чудових дизайнів додатків.

Створення додатків на додаток до сайту
Дуже часто створюються програми, які йдуть на додаток до сайту компанії. Такі програми можуть надати зручний інтерфейс для виконання постійних завдань: калькулятори, анкети, системи прорахунку, форми замовлення і т.д.

Створення незалежних програм
Пропонуємо послуги створення незалежних програм для платформ Android та iOS.

Публікація в Android Market та App Store
Після розробки надаємо послуги публікації програми в Play Market та App Store для можливості завантаження та встановлення користувачами.