SEO-просування – це ряд дій від StarSoft спрямованих на просування сайту та його виведення у ТОП за запитами, що вводяться користувачем у пошуковий рядок.

Вартість: від 500$

Чим вище позиція сайту, тим вища ймовірність того, що користувач відвідає його і стане Вашим клієнтом. SEO є одним із перших методів просування сайту і досі не втрачає позиції з точки зору ефективності.

При коректній пошуковій оптимізації є всі шанси отримати лідируючі позиції по всіх цільових частотних запитах і відображатися в топі для цільової аудиторії. Такий метод просування вважається одним із найбільш вигідних у співвідношенні ціна-якість, адже вкладені кошти передбачають повну технічну перевірку від SEO-спеціалістів, що допомагає сайту в подальшому тільки розвиватися та нарощувати потік відвідувачів, а також займати лідерські позиції серед сайтів-конкурентів в Інтернеті. Ключова задача такого SEO-просування – привести цільовий трафік на сайт. Далі – потенційна цільова аудиторія конвертується в продажі послуг або товару, або ж у користувачів інформації (що актуально для інформаційних ресурсів). При цьому органічний трафік у більшості випадків буде займати лідируюче місце серед інших каналів трафіку, а кількість ЦА (цільової аудиторії) – можна постійно нарощувати за допомогою варіативності задач та інструментів у SEO.

SEO-просування
Створення (за потреби) та оптимізація контенту, структури веб-сайту, аналіз внутрішньої навігації.

Аналітика
Веб-аналітика, формування стратегії просування, розробка семантичного ядра.

Мікророзмітка
Робота з мікророзміткою Schema та OpenGraph та їх впровадження. Це також важливо для SEO-просування.

Пошукові системи
Підключення сайту до пошукових систем Google та Bing а також відстеження відвідувачів на цих сайтах.

Швидкість завантаження сайту
Збільшення швидкості завантаження сторінок, обробка зображень, оптимізація внутрішніх посилань.

А також:

Зовнішнє SEO-просування сайту включає обмін посиланнями з популярними ресурсами, періодичне оновлення інформації та матеріалів на веб-сайті.

Створення карти сайту для швидкої роботи з пошуковими системами.

Для правильного та ефективного індексування пошуковими системами ми проводимо підготовку Meta-тегів на всіх сторінках сайту.

Щомісячне складання звітів про результати відвідування, активність користувачів сайту та про весь виконаний об’єм робіт в пакеті SEO-просування.